Česko - prodej

Sídlo a provozovna společnosti

Společnost  ABE.TEC, s.r.o. je jediný autorizovaný distributor pro Českou republiku. Pracovníci firmy byli proškoleni přímo v sídle společnosti Treston a mohou Vám poskytnout vynikající poradenství a servis.

ABE.TEC, s.r.o.
č. p.  43                                        Telefon: +420 466 670 035
530 03 Ostřešany                      Fax: +420 466 670 036
IČO: 259 92 333                         Centrální email: abetec@abetec.cz
IČP: 1000934276                       Hlavní web: www.abetec.cz
DIČ: CZ 259 92 333

Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 18860.

Jak se k nám dostanete a jak nás naleznete


Zvětšit mapu

Detail naleznete zde:

www.mapy.cz                     www.maps.google.cz

Prostory společnosti ABE.TEC jsou obci Otřešany u Pardubic. Hlavní kanceláře jsou v hlavní budově, bílá dvoupatrová budova. Hlavní vchod je z levé strany budovy.

Vlakem na hlavní nádraží Pardubice a po té autobusem č.10 a vystoupíte na stanici Ostřešany točna. Před nastoupení do autobusu se nejprve přesvědčte nebo optejte řidiče, zdali autobus zajíždí na stanici Otřešany točna, v opačném případě vystoupíte v Ostřešanech u školy a zbytek musíte jít pěšky cca 500 m. Jizdní řád linky č.10.
Městskou dopravou: Autobus č.10, stanice Ostřešany točna. Tato linka začíná na hlavním vlakovém nádraží. Před nastoupení do autobusu se nejprve přesvědčte nebo optejte řidiče, zdali autobus zajíždí na stanici Ostřešany točna. Jizdní řád linky č.10.
Autem: od Tuněchod (Hrochův Týnec, Vysoké Mýto): jakmile minete tabuli Otřešany po levé straně uvidíte dvoupatrovou bílou budovu firmy ABE.TEC, s.r.o.
Autem: od Pardubic (Chrudim, Praha, Hradec Králové) : v Ostřešanech pojedete směr Tuněchody (Vysoké Mýto, Hrochův Týnec) a po pravé straně téměř na konci Ostřešan uvidíte bílou dvoupatrovou budovu firmy ABE.TEC, s.r.o.
GPS: nastavte si Ostřešany. Souřadnice jsou 49°59'32.892"N, 15°48'23.263"E
Mapa: sídlo naší společnosti naleznete ve východní části obce Ostřešany.

Jak si objednáte zboží

Pokud jste si zboží již vybrali a jste si jisti výběrem, stačí odeslat písemnou objednávku emailem nebo faxem. Naše obchodní asistentka přijme Vaši objednávku,objednávku potvrdí a bude Vás informovat, kdy bude zboží k dodání (pokud není skladem). Nejste-li si jisti výběrem zboží, či jeho konfigurací, kontaktujte prosím našeho technicko-obchodního zástupce nebo technického specialistu.

Pravidla pro prodej zboží a poskytování služeb

Společnost ABE.TEC, s.r.o. se snaží zajistit všem zákazníkům kvalitní dodávky zboží a služeb. Dodávka zboží a zajištění služeb však není a nemůže být nikdy pouze a jedině v kompetenci společnosti ABE.TEC, s.r.o. Kvalita poskytované dodávky je závislá od dopravců a legislativy České republiky, EU a zospovědnosti státního úředníka. Dodávky zboží se řídí obchodními a dodacími podmínkami společnosti ABE.TEC, s.r.o., kde jsou jasně definovány zodpovědnosti společnosti ABE.TEC, s.r.o.

Děkujeme za Váš čas, který věnovali shlédnutí našich stránek, a budeme se těšit na Vaši objednávku.

ABE.TEC Team

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech