Zdravotní péče

V současné době se zdravotničtí pracovníci potýkají s většími problémy než kdy před tím, včetně naléhavosti a odpovědnosti v náročném pracovním prostředí. Se stále se zvyšujícími cíly je blaho pracovníků zásadním faktorem pro správné poskytování vysoce kvalitní péče a dosahování požadovaných výsledků. Ústředním bodem úsilí o zajištění pohody při práci je výběr správných nástrojů pro zdravotnický personál, které pomohou zajistit ergonomicky zdravé pracovní podmíny a zvyšují výkon.

Treston Medi je řada nábytku, který je navržen v úzké spolupráci se zdravotníky a kombinuje elegantní design skandinávského nábytku se speciálními požadavky nábytku určeného pro zdravotnické prostředí.

Treston Medi spolupracuje se zákazníky jak z veřejného, tak i soukromého sektoru zdravotnictví. Byli jsme zapojeni do mnoha různých typů projektů a vyvinuli nábytek určený pro použití zdravotníky z oddělení operačních sálů a laboratoří, odběry krve, aj.

Naše reference:

  • Univerzitní nemocnice v Turku, Coxa nemocnice pro kloubní náhrady, Okresní nemocnice v Severní Ostrobothnii, Fakultní nemocnice v Oulu, Katriina nemocnice, Finská krevní služba červeného kříže, aj.

Produkty vhodné pro zdravotnictví:


 
Pracovní stoly WB Treston Medi zdravotnický nábytek Policový systém skladování

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech