Ruční montáž

Práce v montážním průmyslu se obvykle skládá z krátkých etap prováděných rychle za sebou. Z tohoto důvodu je velmi důležitá ergonomie. Výrobní linky jsou sestavovány v závislosti na produktu a procesu. Protože je však životní cyklus výrobku krátký, musí být linky neustále aktualizovány. Práce se často provádí v EPA prostorách chráněných před statickou elektřinou. Materiálové toky jsou značné a efektivitu výroby lze zlepšit její optimalizací.

Nejdůležitější věcí je najít kompletní řešení, ne pouze jednotlivé pracovní stanice a přenosové jednotky. Naše výrobky jsou ideální pro příští generaci logistických společností s procesy obsahujícími také montáž nebo balení, či všechna odvětví průmyslu s montážními procesy.

Naše reference:

  • ABB, Ahlstom, Atlas Copco, Bomag, Chanel, Delvaux, Essilor, Fazer, Hermès, Jabil, Kemppi, Kone, Lenze Drive Systems, Lindström, Louis Vuitton, Safran, Thales, Vacon, aj.

Produkty vhodné pro montážní linky:


Stoly LMT Stoly Concept Stojany na stohovací zásobníky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech