Kovové skříně na nářadí

Regálové systémy a průmyslové skříně

Regálové systémy a průmyslové skříně jsou základním předpokladem pro udržování čistoty a pořádku na pracovišti. Životnost a stav nástrojů můžete výrazně zlepšit jejich správným ukládáním. V uzamčené plechové skříni jsou bezpečně umístěny na svém místě a chráněny před prachem a špínou.

Otevřená police není vždy nejlepším způsobem skladování věcí. Nástroje, drahá zařízení a drobné předměty vyžadují jiný typ řešení. Při použití zamykatelných zásuvek nebo přídavných dveří a stěn se otevřený regálový systém změní na univerzální skladový prostor. Zásuvky můžete vybavit různými kombinacemi děličů tak, aby se snadno přizpůsobily nástrojům v nich uloženým.

Skladovací systémy jsou tvořeny základní kostrou, na kterou můžete přimontovat dveře, přepážky a další příslušenství. Výšku polic snadno nastavíte podle svých potřeb, pomocí přídavných nosníků rovněž můžete zvýšit nosnost skladovacích prostor. Veškeré příslušenství montované na kostru, např. police, zásuvkové jednotky, perforované panely či prodlužovací police, je v modulární šířce M750.

Kovové skříně do výroby, skladů a průmyslu

Průmyslové skříně jsou samostatně stojící jednotkou poskytující bezpečný úložný prostor. Díky obrovskému množství variant a příslušenství si vytvoříte skladovací systém do výroby i dílny přesně podle svých požadavků. Nářadí, součástky, výrobky, kancelářské potřeby, to vše nalezne v těchto plechových skříních své místo.

Kovové skříně Treston jsou určeny do průmyslových prostor, výrobních továren, dílen, skladů i kanceláří. Nízké 100 cm skříně mají na horní desce gumovou podložku a zarážky, proto poskytují dodatečný pracovní prostor. Vysoké skříně můžete doplnit o opěrné patky, které předcházejí jejich převrácení.

Základ skříně tvoří ocelový rám, který je dostupný v šířkách 550 a 800 mm a výškách 1000, 1600 a 2000 mm. Hloubka kovového rámu je vždy 425 mm. Do rámu skříně se instaluje příslušenství - perforované panely, děliče, police, zásuvky, zásobníkové kolejnice, aj. Do skříní šíře 800 mm lze instalovat veškeré příslušenství pro stoly TP a Concept o modulární šířce M750.

Specialitou jsou průmyslové skříně na PC, které zajišťují bezpečné a čisté místo pro počítačovou jednotku.

Na stráce průmyslové skříně naleznete

  • dílenské skříně,
  • skříně na nářadí,
  • průmyslové skříně,
  • skříně do výroby, aj.

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech