Ergonomické pracovní stoly

Ergonomické pracovní, ESD/antistatické průmyslové stoly TRESTON

Ergonomický pracovní stůl řady WB

Nastavitelný pracovní stůl WB

Prodávají se dvě verze:

 1. Nastavitelný pracovní stůl WB v klasickém provedení.
 2. Nastavitelný pracovní stůl WB v ESD / antistatickém provedení.

Přednosti:

 • Nastavitelná výška pracovního stolu snižuje únavu.
 • Výšku stolu lze snadno nastavit pomocí imbusového klíče, kličky nebo elektromotoru.
 • Pracovní plocha může být ergonomicky optimalizována pro zvýšení produktivity operátora.
 • Široká nabídka příslušenství zahrnuje kovové skříně se zásuvkami, regálové zásobníky a světelné zdroje.
 • Modulární příslušenství pracovní stolů umožňuje přizpůsobit stoly široké škále úkolů.
 • Lze kombinovat s dalšími pracovními stoly pro mobilní nebo tradiční dávkovou výrobu.
 • Rozříšení po stranách stolu může rozšířit pracovní plochu až o 400 mm na každé straně.
 • Vhodné pro širokou škálu prostředí, včetně technického, výrobního, zdravotnického a těžkého průmyslu.
 • Robustní laminová dřevotřísková pracovní deska o tloušťce 25 mm unese zatížení o hmotnosti až 250 kg.
 • Vynikající odolnost nastavitelného stolu WB poskytne desetiletí každodenního používání.

Naše nastavitelné pracovní stoly WB poskytují mimořádně odolný pracovní povrch. V kombinaci s flexibilitou přizpůsobují pracovní plochu široké škále úkolů. Nastavitelná výška je důležitá pro ergonomii pracovního prostředí, neboť snižuje zátěž na pracovníky a umožňuje jim snadnější a pohodlnější práci. Široký sortiment modulárních doplňků, jako jsou skladovací zásobníky, držák počítače a osvětlení, může výrazně ovlivnit produktivitu.

Ergonomie

Výšku těchto pracovních stolů lze snadno nastavit podle individuálních potřeb uživatele. Ten poté může pracovat ergonomicky díky snížení napětí na tělo a snížení rizik opakované deformace zranění. Je schopen plnit úkoly pohodlněji a zvyšuje se jeho produktivita.

Použitím imbusového klíče, kličky nebo tlačítka aktivujícího elektromotor může být snadno upravena výška pracovní plochy od 700 do 1100 mm pro řadu pozic pro sezení i stání.

Modulární přizpůsobení

Využití modularity může zvýšit flexibilitu pracovní síly. Široká škála příslušenství, včetně modulárních nástrojových panelů, polic na klávesnice a kovových skříní, upravuje pracovní stoly tak, aby byly schopny provádět širokou škálu úkolů s minimálním časem a energií.

Rozšiřitelné

Pracovní stoly WB mohou být kombinovány spolu s rohovými jednotkami tak, aby vytvářely buněčné nebo dávkové výrobní prostředí. Připojitelné vedlejší pracovní desky mohou rozšířit pracovní plochu až o 400 mm na obou stranách a umožnit tak pracovníkům pokládání více komponent ve svém dosahu.

Trvanlivé

Nastavitelné pracovní stoly Treston WB poskytují vynikající trvanlivost. Pracovní plocha je vyrobena z pevné laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm a vydrží zatížení o hmotnost až 250 kg. To, v kombinaci se silnými čtvercovými ocelovými rámy, je důvod, proč pracovní stoly Treston budou i nadále poskytovat robustní výkon po desetiletí.

Ergonomické stoly Concept

Pracovní stoly ConceptPrůmyslové pracovní stoly Concept jsou navrženy pro potřeby elektronického průmyslu, ve kterém jsou nejdůležitějším požadavkem ergonomické vlastnosti. Existuje mnoho dostupných nastavení a úprav, všechny komponenty do sebe hladce zapadají a každý detail je určen pro praktické použití. Pracovní stanice můžete přizpůsobovat pracovnímu procesu a potřebám operátora. V důsledku toho lze optimalizovat všechny pohyby operátora, což zvyšuje výkon a produktivitu a snižuje pracovní stres.

Modulární konstrukce zajišťuje úplnou integraci se stávajícím systémem a potenciál pružného přizpůsobování se změnám v pracovním prostředí. Pracovní stoly Concept jsou obvykle používány v továrnách a dílnách, montážních pracovištích, kontrolách kvality a opravách.

Díky široké řadě příslušenství si můžete postavit stoly podle svých požadavků. Každé pracoviště lze přizpůsobit podle úkonů, které operátor u daného stolu vykonává, a díky možnosti nastavení výšky pracovní desky lze stůl upravit pro práci vsedě i vestoje.

Přednosti

 • Absolutní modularita - zvlášť jsou rámy stolu, pracovní desky, svislé a vodorovné profily, příslušenství.
 • Rámy stolů Concept jsou dostupné v šířce od 1000 mm do 2000 mm a hloubce 600 a 750 mm.
 • Možnost nastavení výšky pracovního stolu pomocí imbusu, kličky nebo elektromotoru.
 • Pracovní desky Concept v běžné verzi i ESD (antistatickém) provedení.
 • Možnost přímého a rohového rozšíření stolů.
 • Nosnost stolů až 200 kg.

Ergonomický pracovní stůl řady TP

Pracovní stůl TP

Prodávají se dvě verze:

 1. Pracovní stůl TP v klasickém provedení.
 2. Pracovní stůl TP v ESD / antistatickém provedení.

Přednosti:

 • Nastavitelná výška průmyslového pracovního stolu snižuje únavu pracovníků.
 • Možnost snadného nastavení pomocí imbusovéhé klíče mezi 650 ÷ 900 mm.
 • Hodí se pro rozmanitá prostředí, včetně technických pracovišť, výroby, lékařského prostředí a těžkého průmyslu.
 • Odolnost pracovního povrchu laminované třískové desky 25 mm tlusté proti opotřebení; deska může vydržet zatížení až 300 kg.
 • Vynikající trvanlivost průmyslového pracovního stolu zajišťuje robustní používání po dobu desítek let.

Průmyslové pracovní stoly TP se vyznačují vynikající trvanlivostí a spolehlivostí. Ať se používají v balírně a expedici, technické laboratoři nebo na vrtné plošině, jsou odolné proti opotřebení a umožňují robustní provoz v mnoha rozmanitých prostředích.

Nastavitelná výška

Výšku průmyslových pracovních stolů TP lze snadno nastavit pomocí imbusového klíče od 650 do 900 mm. To znamená, že výšku lze optimalizovat pro konkrétního uživatele a zmenšit tak jeho únavu během prováděných úkolů. To nejen zajišťuje větší pohodlí a vyšší produktivitu, ale současně omezuje riziko absentismu v důsledku opakovaných úrazů z únavy.

Možnost rozšíření

Několik průmyslových pracovních stolů TP lze kombinovat a vytvořit tak hladší pracovní tok. Lze přidat rohové jednotky a vytvářet tvary L nebo U za účelem zkrácení času a úspory energie při plnění úkolů, jakož i zlepšení efektivnosti.

Trvanlivost

Pracovní plocha průmyslového stolu TP, vyrobená z laminované třískové desky 25 mm tlusté, se vyznačuje vynikající trvanlivostí. Snáší těžká břemena až do 300 kg, a u každého pracovního stolu se dá předpokládat, že bude umožňovat robustní funkčnost po desítky let.

Ergonomický pracovní stůl řady TPH

Stavebnicový pracovní stůl TPH

Prodávají se dvě verze:

 1. Stavebnicový pracovní stůl TPH v klasickém provedení.
 2. Stavebnicový pracovní stůl TPH v ESD / antistatickém provedení.

Přednosti:

 • Nastavitelná výška stavebnicového pracovního stolu TPH snižuje únavu pracovníků.
 • Možnost snadného nastavení pomocí imbusového klíče mezi 650 ÷ 900 mm.
 • Výšku regálu je možno měnit od 1080 do 1550 mm.
 • Ergonomická optimalizace pracovních prostor zvyšuje produktivitu.
 • Široký sortiment příslušenství zahrnuje regál na nástroje, zásobník na součástky a pracovní osvětlení.
 • Stavebnicové příslušenství dovoluje upravit pracovní stůl pro rozmanité úkoly.
 • Stůl je možno kombinovat s jinými pracovními stoly a rohovými jednotkami pro mnoho různých pracovních uspořádání.
 • Stůl je vhodný pro četná prostředí, včetně technických pracovišť, výroby, lékařství a těžký průmysl.
 • Pracovní povrch z laminované třískové desky tlusté 25 mm pro náročné podmínky může vydržet zatížení břemeny až do 300 kg.
 • Vynikající trvanlivost stavebnicového pracovního stolu znamená, že vydrží desítky let.

Možnost přizpůsobit pracovní prostory pro konkrétní úkol dovoluje uživateli pracovat efektivněji a s větším výkonem. Stavebnicový pracovní stůl TPH se dodává s příslušenstvím, jako je odkládací schránka, regál na nástroje a pracovní osvětlení, jež umožňuje uživatelům ergonomicky optimalizovat jejich pracovní prostory, a čas a energii, spotřebované na každý úkol, snížit na minimum. Výšku stavebnicového pracovního stolu lze nastavovat společně s horní přihrádkou a snížit tak zatížení uživatelů a riziko opakovaných úrazů v důsledku námahy.

Stavebnicové příslušenství

K širokému sortimentu příslušenství, jež lze připojit ke stavebnicovému pracovnímu stolu TPH, patří přídavná police pro odkládací přihrádky, děrovaný panel na nástroje a pracovní osvětlení. Tyto stavebnicové doplňky dovolují přizpůsobovat pracovní prostory a čas a energii, spotřebované na plnění úkolu, snížit na minimum.

Ergonomické nastavení výšky

Ergonomický přínos stavebnicového stolu TPH zahrnuje i možnost nastavovat výšku. Pomocí imbusového klíče lze výšku měnit od 650 mm do 900 mm podle potřeby konkrétního pracovníka. Výšku regálu lze rovněž nastavovat na 1080 ÷ 1550 mm v závislosti na požadavcích konkrétního úkolu. Možnost používat pracovní stůl v ergonomicky správné výšce zmenšuje námahu uživatelů a snižuje riziko absentismu v důsledku zranění souvisejících s únavou.

Možnost rozšíření pracoviště

Stavebnicový pracovní stůl TPH lze také kombinovat s jinými pracovními stoly a jednotkami, a vytvářet tak různé konfigurace. Stoly lze umístit v řadě za sebou pro sériové procesy, nebo je možno použít rohové jednotky k vytvoření tvaru U pro komorovou výrobu.

Robustnost a spolehlivost

Stavebnicový pracovní stůl TPH s pracovní plochou zhotovenou z laminované třískové desky tlusté 25 mm a s rámem z ocelových trubek se vyznačuje vynikající pevností a spolehlivostí. Stavebnicový pracovní stůl snese zatížení až 300 kg a lze předpokládat, že bude poskytovat robustní funkčnost po desítky let.

Balicí stanice TPB

Balicí stanice TPB

Prodává se pouze klasická verze:

 1. Balicí stanice TPB v klasickém provedení.

Balení velkých množství položek může být časově náročné a těžkopádné, pokud nepoužíváte to správné zařízení. Náš pracovní stůl určený pro balicí stanici vám umožní rychlé zabalení balíčků tak, aby byly bezpečné, dobře vypadaly a vrhaly na vaši firmu příznivé světlo. Ergonomická konstrukce balicí stanicepříslušenstvím, jako je řezačka a zásobník na pomůcky, umožňuje uživateli zabalit velké množství balíčků pohodlně a efektivně.

Určeno k práci

Naše balicí stanice je chytrou alternativou řešení, jež se nespokojí se standardním pracovním stolem. Stanice je specificky určena k balení velkého počtu balíčků; kombinace role balicího papíru a řezačky umožňuje rychle a bezpečně balit velké objemy.

Jestliže posíláte zákazníkům součástky a hotové produkty, jistě chcete, aby k nim dorazily bezpečně a nepoškozené. Balicí stanice TPB umožní vašim pracovníkům balit trvale velké objemy zboží bezpečně a způsobem, jenž vrhne na vaši firmu příznivé světlo.

Ergonomický design

Výšku pracovní plochy balicí stanice je možno snadno nastavit mezi 760 mm a 1050 mm. Výšku laminátového regálu lze rovněž nastavit od 1100 ÷ 1650 mm, což vám umožní ergonomicky optimalizovat výšku tak, aby vaši pracovníci mohli balit zboží dlouhodobě pohodlně a snížilo se tak riziko opakovaného zranění z únavy.

Pracovní plochu je možno umístit tak, aby během práce přesahovala 300 mm po levé nebo pravé straně. To umožní hladší pracovní tok, kdy je možno balíčky odtlačit bezpečně na další pracovní stůl bez nebezpečí, že spadnou na podlahu.

Rozšiřující nástavce

Efektivnost balicí stanice je možno zvýšit pomocí volitelného příslušenství. Před podpěru role papíru je možno připojit řezačku, takže balicí papír a vlnitou lepenku je možno snadno řezat bez použití nůžek.

Zásobník na pomůcky je možno připevnit pod pracovní plochu, takže takové prvky, jako je páska a provázek je možno mít uloženy stále v dosahu.

Balicí stanice je slučitelná i s veškerým dalším příslušenstvím pracovních stolů TP/TPH, jako jsou zásobníky na součástky a pracovní lampy.

Pracovní stoly Workshop

Pracovní stoly WorkshopDílenské stoly řady Workshop jsou určeny pro nejnáročnější použití a prostředí. Mechanické dílny, garáže a těžký průmysl, to jsou místa, na kterých je díky používání chemikálií a těžkých břemen a namáhavým činnostem vyžadována vysoká odolnost.

Tyto pracovní stoly jsou určeny pro ty nejtěžší podmínky a jsou vyrobeny z velmi trvanlivých materiálů. K dispozici je široký sortiment příslušenství. Stoly zaručují dlouhou životnost i při pravidelném používání se zatížením až 750 kg.

Stabilita i ta nerovném povrchu je zajištěna díky nastavitelným nohám, které poskytují variabilní výšku v rozmezí 700 až 950 mm. Stůl může být přišroubovák k podlaze, čímž zaručíte ještě vyšší stabilitu.

Přednosti:

 • Absolutní modularita - nohy, pracovní desky, příslušenství se objednává zvlášť.
 • Možnost nastavení výšky pracovního stolu.
 • Robutní pracovní desky v provedení s ocelovým, vinylovým či dřevěným povrchem.
 • Široká škála příslušenství.

Kontaktní formulář


Souhlasím s obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o ochraně osobních údajů ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naše webové stránky používají cookies, které nám pomáhají zjistit, jak jsou naše stránky používány. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko „OK, souhlasím“ udělujete tento souhlas.


Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, aby webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Analytické cookies
Marketingové cookies
ve všech produktech