Naše řešení

Naši zákazníci jsou naší inspirací

Průmyslový nábytek a pracovní stanice pro různá pracovní prostředí

Optimalizace funkční pracovní stanice může být velmi obtížná, pokud nezvolíme vhodné doplňky zvyšující použitelnost pracoviště. Pokud dobře naplánujete a vybavíte pracovní stůl, pracovní tok se stane jednodušší a efektivnější, dojde ke zlepšení ergonomie a udržení nástrojů na svém místě se stane snazší.

Modulární znamená přizpůsobivý

Náš svět se stále rostoucím tempem mění. Až do nedávné doby byly výrobky vyráběny stejným způsobem po celá desetiletí, ale nyní musíme být připraveni provést změny v našich pracovních postupech, a to v mnohem rychlejším tempu. Pro účely přebudování výrobního procesu a splnění nových požadavků jsou nezbytné mimořádně flexiblní a adaptabilní pracovní stanice. Náš systém byl navržen především s ohledem na tuto skutečnost. Stejné základní jednotky, které jsou vybaveny příslušenství a vyhovují vašim potřebám, nabízíme pro širokou škálu aplikací.

Individuálně pro danou operaci a operátora

Účel pracovní stanice určují její základní požadavky a doplňky. Potřeby a podmínky se mohou značně měnit podle zaměstnanců, ale chápeme, že žádní dva lidé nejsou stejní. Když je pracovní stanice vybavená pro určitou osobu a upravena podle potřeb jednotlivce, každá fáze výrobního procesu může být dokončena bez prodlení, s předností a v maximálním pohodlí.

Treston nabízí širokou škálu ergonomických pracovních stanic, od těch, které dokážeme sestavit a dodat velmi rychle, až po ty, které poskytují všestranné možnosti splňující všechny vaše potřeby.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech