Průmyslové prostředí

Mechanické dílny, garáže, opravny strojů, jednotky pro údržbu a těžký průmysl obecně jsou jedny z nejnáročnějších pracovních prostředí s namáhavým použitím, zvedáním těžkých břemen a používáním chemických látek. Zvláště v těchto těžkých podmínkách byste měli klást důraz na pohodlí zaměstnanců, zajištění bezpečného pracovního prostředí, dlouhou životnost nábytku a zařízení a snadnou úpravu pracovních stanic podle měnících se potřeb provozu.

Při výběru řešení pro pracovní stanice mějte na paměti, že účel pracovní stanice určuje její konstrukci a příslušenství. Když je pracovní stanice dobře naplánovaná a vybavená, pracovní tok se stává jednodušší a efektivnější, zlepší se ergonomie a je snažší udržovat nástroje na stejném místě.

Robustní nábytek Treston umožňuje vybavit a upravit pracovní stanici potřebám jednotlivce tak, aby byla každá fáze výrobního procesu dokončena efektivně, přesně a s maximálním komfortem pro uživatele. Modulární jednotky umožňují různé aplikace.

Naše reference:

  • ABB, EDF, Finnair, Konecranes, Lockheed-Martin, Metso, Patria, Schlumberger, Siemens, Stresstech, Wärtsilä, aj.

Video představující všestranné použití nábytku Workshop:

Produkty vhodné pro elektronickou montáž:


 
Pracovní stoly Workshop Vozíky Zásuvkové skříňky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech