Mobilní stoly, vozíky

Mobilní stoly, vozíky, průmyslové vozíky

Průmyslové mobilní stolky, průmyslové vozíky Treston

Průmyslový mobilní stůl SAP

Prodává se ve dvou variantách:

Přednosti:

  • Průmyslové provedení, vhodné pro jakékoliv montážní, testovací nebo expediční prostředí.
  • Dovolené zatížení 150 kg poskytuje robustní podporu pro těžké díly a zařízení.
  • Výšku lze nastavit od 650 ÷ 900 mm pomocí imbusového klíče tak, aby odpovídala specifickým aplikacím, nebo zajistila větší prostor na spodní polici.
  • Dvě kolečka mobilního stolu jsou opatřena brzdami pro bezpečné parkování.

Průmyslový mobilní stůl Treston lze snadno upravit tak, aby odpovídal specifickým aplikacím, nebo přepravovanému zařízení. Díky dovolenému zatížení 150 kg tento průmyslový mobilní stůl umožňuje stabilní přepravu, vhodnou pro jakékoliv montážní, testovací nebo expediční prostředí. Výšku průmyslového mobilního stolu lze snadno nastavit na 650 ÷ 900 mm pomocí imbusového klíče. To umožňuje ergonomickou optimalizaci pro dané uživatele a zbytečné ohýbání snižuje na minimum. Dvě kolečka mobilního stolu jsou opatřena brzdami pro bezpečné zaparkování.

Průmyslové mobilní stolky, průmyslové vozíky Treston

Mobilní stůl CTR

Prodává se ve dvou variantách:

Přínosy:

  • Multifunkčnost – stůl lze použít jako pracovní povrch k rozšíření pracovních toků, nebo jako vozík pro přepravu součástek a nástrojů.
  • Výšku lze snadno nastavit pomocí imbusového klíče od 690 ÷ 900 mm a vytvořit tak větší prostor na dolní polici, nebo upravit ergonomickou výšku pro dané uživatele.
  • Dovolené zatížení 150 kg rozložené mezi dva regály mohou mobilnímu stolu poskytnout stabilní podporu různým aplikacím.
  • Dvě kolečka je možno zabrzdit a mobilní stůl zaparkovat.

Mobilní stůl Treston výložníkového provedení poskytuje multifunkční pracovní plochu, kterou lze připojit k pracovním stolům a rozšířit tak pracovní tok, nebo přepravovat součástky a zařízení. Výšku mobilního stolu je možno snadno nastavit pomocí imbusového klíče mezi 690 a 900 mm a umožnit tak jeho ergonomickou optimalizaci tak, aby se hodil pro konkrétní uživatele a aby se na nejmenší míru zmenšila námaha při provádění úkolů.

Díky celkovému dovolenému zatížení 150 kg je tento mobilní stůl schopen převážet břemena o 75 kg na obou regálech a poskytnout tak multifunkční pracovní plochu, vhodnou pro jakékoliv montážní, testovací nebo expediční prostředí.

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech