Úložné skříňky

Skříně se zásuvkami, skladovací skříně, úložné skříňky

Odkládací skříně s průhlednými zásuvkami - řada 290

Odkládací skříně s průhlednými zásuvkami – řada 290

Prodávají se pouze v klasické verzi:

Přínosy:

 • Vkusný průmyslový design z polypropylenu nepodléhajícího opotřebení se hodí do jakéhokoliv technického, výrobního nebo průmyslového prostředí.
 • Police z pozinkované oceli vytvářejí prostor pro policové zásobníky, jichž může být 4 až 30.
 • Průhledné polystyrenové zásobníky umožňují rychlou identifikaci obsahu; součástí dodávky jsou i samolepicí štítky.
 • Vlnité základny umožňují rychlé vyzvednutí součástek ze zásobníků.
 • Tyto odkládací skříně s průhlednými zásuvkami lze zavěsit na zeď, přilepit na otočný stůl, nebo montovat na pracovní plochu.

Odkládací skříně s průhlednými zásuvkami Treston poskytují vkusný prostor průmyslové kvality pro uložení stovek součástek. Skříně jsou vyrobeny ze silného polypropylenu a hodí se do jakéhokoliv technického, výrobního nebo průmyslového prostředí.

Řada 290 poskytuje prostor pro 4 až 30 průhledných polystyrenových zásobníků, které hladce zapadnou mezi police z pozinkované oceli. Obsah lze identifikovat vizuálně skrze průhledný plast, nebo pomocí štítků, jež je možno přilepit na jednotlivé zásuvky. Součástky lze rychle vyhledat, protože vlnitá základna zásuvky umožňuje snadné nabírání. Tuto odkládací skříň s průhlednými zásuvkami lze zavěsit na stěnu, přilepit na otočný stůl nebo na pracovní plochu, a poskytuje velmi kvalitní uložení stovek součástek.

Odkládací skříně s průhlednými zásuvkami - řada 550

Odkládací skříně s průhlednými zásuvkami – řada 550

Prodávají se pouze v klasické verzi:

Přínosy:

 • Skříň je zhotovena z houževnatého polypropylenu, jenž je zárukou trvanlivé funkčnosti v jakémkoliv prostředí.
 • Police z pozinkované oceli.
 • Do každé skříně lze uložit 8 až 60 zásobníků.
 • Obsah lze vizuálně identifikovat díky průhledným polystyrenovým zásuvkám.
 • Součástí dodávky jsou samolepicí štítky na kódová čísla.
 • Zásobníky mají vlnitou základnu kvůli rychlému nabírání malých součástek.
 • Skříně lze montovat na stěnu, nebo několik skříní stohovat na otočném stole.
 • Průmyslový design a flexibilita odkládacích skříní s průhlednými zásuvkami je zárukou jejich vhodnosti k použití v jakémkoliv montážním, testovacím nebo expedičním prostředí.

Odkládací skříně s průhlednými zásuvkami Treston jsou vyrobeny z polypropylenu nepodléhajícího opotřebení a jsou zárukou trvanlivosti v libovolném prostředí. Do polic z pozinkované oceli lze uložit 8 až 60 zásobníků, poskytujících prostor stovkám součástek. Tyto zásobníky jsou zhotoveny z houževnatého polystyrenu, jenž je průhledný a umožňuje rychlou vizuální identifikaci obsahu. Součástí dodávky jsou i samolepicí štítky pro kódová čísla, připevňované na přední stranu zásobníků. Zapuštěné rukojeti zásuvek usnadňují přístup, a vlnitá základna zásobníků umožňuje rychlé podávání malých součástek. Flexibilita odkládacích skříní s průhlednými zásuvkami se vztahuje i na možnosti jejich uspořádání – lze je stohovat na otočném stole, montovat na povrch pracovního stolu, nebo na stěny. Vkusný design a funkčnost je určují k použití v libovolném montážním, testovacím nebo expedičním prostředí.

Zásobníkové skříně

Zásobníkové skříně

Prodávají se ve dvou verzích:

Přínosy:

 • Dodávají se v sedmi různých velikostech a mohou pojmout 4 až 16 zásobníků na malé součástky a větší položky.
 • S ohledem na úsporu místa je lze zavěsit na stěnu, nebo stohovat na otočném stole.
 • Rámy jsou vyrobeny z houževnaté oceli, opatřené epoxidovým lakem, a umožňují trvanlivé skladování, vhodné pro libovolné technické, výrobní nebo průmyslové prostředí.
 • Policové zásobníky se dodávají se štítky, a jsou k dispozici v barvě červené, modré, šedé nebo čiré.
 • Zarážky brání vypadnutí zásobníků ze skříně při vyjímání obsahu.

Zásobníkové skříně Treston se dodávají v různých velikostech a kombinacích, a jsou určeny k ukládání součástek a větších kusů zařízení. Skříně lze zavěsit na stěnu, stohovat do sloupců, nebo montovat na otočný stůl. Skříně poskytují kvalitní uskladnění v libovolném technickém, výrobním nebo průmyslovém prostředí.

Dodává se sedm různých velikostí zásobníkových skříní s prostorem pro 4, 8, 12 nebo 16 zásobníků. K dispozici jsou barvy světle modrá, červená, šedá, nebo čirá. Obsah zásobníků lze rychle identifikovat podle štítků s ochrannou vrstvou, jež jsou součástí dodávky. Zarážky brání vypadnutí zásobníků ze skříně při nabírání součástek. Rámy jsou vyrobeny z houževnaté oceli, opatřené epoxidovým lakem; zásobníkové skříně umožňují trvanlivé skladování součástek a nástrojů.

Zásobníkové skříně s vysokou hustotou

Zásobníkové skříně s vysokou hustotou

Prodávají se ve dvou verzích:

Přínosy:

 • Rámy vyrobené z oceli, opatřené epoxidovým lakem, nepodléhající opotřebení jsou zárukou trvanlivého uskladnění v libovolném prostředí.
 • Dovolené zatížení je 240 kg při 30 kg na polici.
 • Zásobníkové skříně se dodávají buď s 24, nebo 48 zásobníky podle velikosti a množství skladovaných součástek.
 • Lepicí štítky s ochrannou vrstvou jsou určeny k identifikaci obsahu zásobníků, jež jsou k dispozici v barvě červené, modré nebo šedé.
 • Zarážky brání vypadnutí zásobníků ze skříně při vytažení dopředu.
 • Vlnitá základna umožňuje snadné nabírání malých součástek.
 • Na nerovné podlaze lze skříně vyrovnat pomocí nastavitelných nožek.
 • Příslušenství zásobníkových skříní s vysokou hustotou zahrnuje rozdělovače zásobníků a kolečka, s jejichž pomocí se skříň změní na zásobníkový vozík.

Kvalitní zásobníky

Policové zásobníky se dodávají ve světlých odstínech modré, šedé nebo červené barvy, a štítky se dodávají s ochrannými kryty pro rychlou identifikaci obsahu. Při vytažení ze skříně jsou zásobníky chráněny zarážkami, které brání jejich úplnému vysunutí, a vlnité základny umožňují rychlé nabírání malých součástek uložených uvnitř. Přídavné křížově rozdělovače umožňují rozdělit zásobníky na sekce, a dále tak rozšířit sortiment skladovaných součástek.

Skříň nebo vozík

Nožky našich ukládacích skříní s vysokou hustotou lze použít k vyrovnání skříně na nerovném povrchu. Po připojení koleček, jež se dodávají jako příslušenství, je možno skříň přeměnit na zásobníkový vozík.

Trvanlivá, houževnatá konstrukce ukládacích skříní s vysokou hustotou Treston a vysoká kvalita zásobníků – to vše zajišťuje desítky let robustního provozu v libovolném dílenském nebo výrobním prostředí.

Stojany na zásobníky součástek

Stojany na zásobníky součástek

Prodávají se ve dvou variantách:

Přínosy:

 • Stojany jsou vyrobeny z trvanlivé oceli, opatřené epoxidovou prachovou krycí hmotou, a hodí se pro jakékoliv dílenské nebo výrobní prostředí.
 • Dodávají se čtyři různé typy, vhodné pro různá množství a velikosti skladovaných součástek.
 • Kolejničky zásobníků na stojanu lze nastavovat v přírůstcích 39 mm tak, aby to vyhovovalo uspořádání zásobníků.
 • Oboustranný stojan má velkou skladovací kapacitu pro 72 zásobníků součástek.
 • Skladovací roviny pevných stojanů jsou nakloněné, aby součástky padaly do přední části zásobníku, což pomáhá při rychlém nabírání součástek.
 • Stojany na zásobníky součástek se rovněž dodávají s kolečky, umožňujícími hladký přesun velkého množství součástek.

Dodávají se čtyři typy stojanů na zásobníky součástek. Různé kombinace zásobníků umožňují uložení různých množství a velikostí skladovaných součástek. Stojany jsou vyrobeny z oceli, opatřené epoxidovou prachovou krycí hmotou, nepodléhající opotřebení. Všechny skladovací stojany poskytují kvalitní uskladnění, vhodné pro libovolné dílenské nebo výrobní prostředí.

 • BR-4050 – šest pevných úrovní pro zásobníky je nakloněno dopředu, aby se obsah zásobníků mohl vlastní tíží přesouvat a usnadnit tak rychlé nabírání. Instalovat je možno až 30 zásobníků.
 • BR-2530 – tento stojan má sedm pevných skladovacích úrovní, jež jsou nakloněny dopředu, aby se usnadnilo rychlé nabírání. Prostor umožňuje instalaci 38 velkých zásobníků.

Stojan na zásobníky součástek se dodává i s kolečky, takže je možno jej snadno přemisťovat do požadovaného místa a zvýšit tak efektivnost výrobní plochy.

Samospádné regály – řada DBS

Samospádné regály – řada DBS

Přínosy:

 • Jsou vyrobeny z oceli opatřené epoxidovou prachovou krycí hmotou a umožňují trvanlivé skladování v různých dílenských, výrobních a skladových prostorách.
 • Výšku a úhel šesti polic je možno snadno nastavit tak, aby zásobníky mohly klouzat z nakládací strany na stranu vykládací.
 • Možnost uložení až 48 velkých nabíracích zásobníků.
 • Velké dovolené zatížení 420 kg zajišťuje stabilní podporu zásobníků při až 70 kg na jednu polici.

Samospádné regály Treston poskytují uložení velkého množství součástek; jejich nakloněné police pomáhají při nabírání součástek. Regály jsou vyrobeny z oceli opatřené epoxidovou prachovou krycí hmotou; rám regálu má vysoké dovolené zatížení 420 kg a poskytuje stabilní podporu až 70 kg na jednu polici.

Výšku a úhel šesti polic regálu je možno snadno nastavit tak, aby součástky mohly klouzat k přední straně pro snazší nabírání, a aby zásobníky plněné součástkami zezadu mohly sklouznout na nabírací stranu.

Do samospádného regálu je možno instalovat až 48 velkých zásobníků; robustní konstrukce umožňuje jeho využití pro různé dílenské, výrobní a skladovací prostory.

Skříň s průhlednými zásuvkami na otočném stole

Skříň s průhlednými zásuvkami na otočném stole

Prodává se pouze v klasické verzi:

Otočné stoly se skříněmi s průhlednými zásuvkami jsou perfektní pro umístění, skladování a identifikaci tisíců malých součástek. Tyto sestavy nabízejí uložení až 4 320 různých položek na podlahové ploše pouhých 0,25 m2, při dovoleném zatížení 400 kg. Rozměry kompletní sestavy jsou (H x Š x V): 500 x 500 x 1730 mm.

 

 

 

Otočný stůl s pracovní deskou

Otočný stůl s pracovní deskou

Prodává se ve dvou verzích:

Otočné stoly s pracovní deskou představují vhodný způsob skladování malých součástek na pracovním stole. Zabírají malý prostor a mohou obsahovat stovky jednotlivých součástek. Otočný stůl s pracovní deskou může pojmout buď dvě skříně vysoké 550 mm, nebo dvě skříně vysoké 290 mm, v obou případech skříně s průhlednými zásuvkami.

Otočný stůl se zásobníkovou skříní

Otočný stojan se zásobníkovou skříní

Prodává se ve dvou variantách:

Otočné stojany se zásobníkovou skříní představují kompaktní skladovací systém, určený k použití v servisním, dílenském, výrobním a skladovacím prostředí. Otočné stojany se zásobníkovou skříní nabízejí možnost uskladnění až 1 792 různých položek na podlahové ploše pouhých 0,64 m2. Je-li plocha stěny omezena, sestava otočného stolu je úžasným spořičem prostoru. Tato jednotka obsahuje základnu na kuličkových ložiskách a dělené misky pro čtyři vrstvy. Každá vrstva může pojmout čtyři skříně. K dispozici jsou dva model: 16-300 pro skříně hluboké 300 mm, a 16-400 pro skříně hluboké 400 mm.

Kontaktní formulář


Souhlasím s obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o ochraně osobních údajů ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naše webové stránky používají cookies, které nám pomáhají zjistit, jak jsou naše stránky používány. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko „OK, souhlasím“ udělujete tento souhlas.


Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, aby webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Analytické cookies
Marketingové cookies
ve všech produktech