Fotogalerie ergonomického nábytku Treston

17.10.2019

Společnost TRESTON navrhuje a vyrábí pracovní stoly, dílenský nábytek, skladové regály a další průmyslový nábytek už více než 45 let. Je jedním z předních evropských výrobců průmyslového nábytku a skladových systémů. Elektronický průmysl je jedním z hlavních zákazníků. Treston má dceřiné společnosti v Německu, Spojeném království, Švédsku, Norsku, Polsku, Holandsku a Číně. Asi 65 % naší produkce se vyváží. Treston Oy je společnost certifikovaná ISO 9001:2008, jejíž průmyslový nábytek má jakost, schválenou TÜV.

Jakožto výrobce svých vlastních produktů má kontrolu své konstrukce, specifikace a kvality. Rozumí rovněž dobře potřebám všech typů průmyslu, aby nepřetržitě zlepšovali pružnost a efektivnost. Konstrukce stavebnicových pracovních stolů a nastavitelného průmyslového nábytku umožňuje vyhovět těmto výzvám a udržovat si konkurenční výhodu. Ať se používají ve výrobním závodě, technické laboratoři nebo na vrtné plošině. Univerzální pracovní stoly a skladové regály umožňují zákazníkům zavádět moderní metodiky produktivity a zlepšovat jejich výkonnost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech