Treston FiFo Flow Rack

Datum: 25.06.2021
  | 
Kategorie: Aktuality
Treston FiFo Flow Rack je pokročilé a flexibilní řešení pro skladování, expedici a manipulaci. Zajišťuje, že jsou potřebné součástky ihned po ruce a zaměstnanec neztrácí čas jejich hledáním. Podporuje tak myšlenku LEAN.

Treston FiFo Flow Rack je pokročilé a flexibilní řešení pro skladování, expedici a manipulaci. Zajišťuje, že jsou potřebné součástky ihned po ruce a zaměstnanec neztrácí čas jejich hledáním. Podporuje tak myšlenku LEAN. FiFo zajišťuje, že nejstarší komponenty jsou k dispozici jako první a inventář zůstává na skvělé úrovni. Snižuje počet chyb a umožňuje personálu soustředit se na zlepšování kvality práce.

Konstrukce s válečky využívá jednoduchého principu gravitace. Položky nebo zásobníky se samy posouvají dolů. K dispozici je běžná i ESD / antistatická verze vhodná do ESD chráněných pracovišť.

Úložný prostor můžete snadno zvětšovat pomocí rozšířeného základního modulu a dalších zadních a bočních modulů. Není nutné speciálně nastavovat základní stojan. Montáž se provádí imbusovým klíčem. Přiložená magnetická vodováha napomáhá vyrovnat konstrukci a vrchní část s válečky.

Treston FiFo Flow Rack

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech