TowerLine pracovní stoly

Datum: 02.03.2017
  | 
Kategorie: Aktuality
Stoly TowerLine jsou ideální pro sestavování variabilních montážních linek a pracovišť. Podívejte se na videa.

Treston průmyslové stoly řady TowerLine jsou vzácnou kombinací robustnosti a flexibility v estetickém balení. TowerLine mají silný ocelový rám a jsou k dispozici v široké škále možností rozložení: oboustranná verze, rohové řešení či liniové kombinace. Vše lze snadno překonfigurovat, aby stoly znovu splňovaly nové požadavky na výrobní procesy.

Stoly jsou také ESD kompatibilní, se širokou škálou doplňků a snadnou správou kabeláže. TowerLine jsou ideálním řešením pro elektronický průmysl, high-tech laboratoře, IT oddělení, technické školní prostředí, montáž, výzkum a vývoj a další technické kancelářské plochy.

Stejně jako všechny ostatní stoly Treston byla i řada TowerLine navržena jako 100% ergonomická. V úvahu byly vzaty prostory pod nohami, osvětlení, příslušenství bez nutnosti přemisťování, stejně jako mnoho dalších aspektů ovlivňující ergonomii pracovních prostor.

Videa se stoly TowerLine:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech