Nová řada pracovních stolů LMT

Datum: 03.06.2019
  | 
Kategorie: Aktuality
Představujeme vám novou řadu pracovních stolů LMT, určených pro lehké provozy. Díky elektromotoru jsou vhodné pro práci vsedě i vestoje, nebo její časté střídání.

LMT je lehký motorizovaný ergonomický multifunkční pracovní stůl, který může být přizpůsoben různým prostředím. Systém LMT využijete pro lehké průmyslové aplikace, laboratoře, montáže světel, kontrolu kvality, balení, technické kanceláře, aj. Hlavní výhodou těchto pracovních stolů je rychlé a snadné nastavení pracovní výšky jak pro práci vsedě, tak pro práci vestoje. To je prováděno pomocí elektromotoru, stisknutím jediného tlačítka.

LMT je navržen tak, aby splňoval ergonomické standardy pro užitele pracující jak vsedě, tak vestoje. Rám stolu můžete rychle nastavit použitím integrovaného systému lineárního pohonu, který dokáže zajistit výšku stolu od 645 mm do 1145 mm.

Pracovní stůl je k dispozici ve čtyřech modulárních velikostech M1000, M1200, M1500 a M1800. Přiděláním modulového vertikálního profilu dokážete rozšířit stůl o široké spektrum příslušenství - police, zásobníky, držáky na monitor nebo tablet, osvětlení, aj. Pod spodní hranu stolu lehce připevníte různé zásuvky či držáky na PC.

Stůl má nosnosst 150 kg, vertikální profily 80 kg při rovnoměrném zatížení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech