ModuLine montážní linky

Datum: 14.04.2017
  | 
Kategorie: Aktuality
Přenosový systém ModuLine byl vyvinut jako modulární montážní linka určená pro snadnou manipulaci s polotovary a jejich snadný přenos po lince.

Řešení montáže ModuLine

Efektivní přísun materiálu na pracoviště

V montážním průmyslu jsou pracoviště dobře plánována a navrhována, protože musejí fungovat co možná nejlépe. Systém ModuLine je výslovně navržen jako doplněk k řešení pracovního prostoru. Základní koncepce je jednoduchá: spojením pracovišť do přenosové linky můžete dosáhnout pružnějšího a ovladatelnějšího toku materiálu mezi pracovišti, aniž by k tomu bylo nutné obětovat takové charakteristiky, jako je použitelnost nebo ergonomie.

Nízké investiční náklady

Přenosový systém ModuLine je integrován do stávajícího systému, doplňuje aktuální procesy, a proto nevyžaduje žádné další investice. Navíc je vytvářen pomocí standardních dílů a provedení, což umožňuje jeho přizpůsobení jakékoliv situaci a prostoru. V případě změny uspořádání jej můžete snadno a rychle modifikovat.

Optimalizace pro rozpracovanost výroby

Jádrem logiky WIP (work in process) je alokace hodnoty na ukladněné položky mezi výrobními fázemi. Peníze přicházení vniveč, jestliže polotovary nebo součástky leží nevyužity např. na vozíku. Při použití systému ModuLine leží a čeká mezi výrobními fázemi jen malé množství polotovarů. Tento problém ještě narůstá, jestliže v jedné fázi zůstane nepovšimnuta chyba a vozík plný vadných součástek přejde do další fáze. V systému ModuLine se významně sníží náklady na chybu i počet chyb, protože před zjištěním chyby stihne operátor vyrobit jen pár vadných produktů.

Video ukazující návrh linky ModuLine:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech