Nové židle Neon

Datum: 03.01.2017
  | 
Kategorie: Aktuality
Pracovní židle Neon se vyznačují unikátní vlastností - vyměnitelným čalounění.

Kancelářské a průmyslové židle řady Neon jsou speciální svojí konstrukcí. Ta se skládá ze dvou prvků: základna židle s mechanismem jejího nastavení a čalouněný povrch židle. Proměnlivé čalounění nabízí mnoho výhod, např. udržitelnost, flexibilita, individualita a hospodárnost.

Neon je nová generace pracovních židlí. Jednoduchá výrobní pracovní místa jsou stále více nahrazována úkoly, které jsou složitější. Kancelářské a výrobní prostory jsou slučovány blíž a blíž k sobě a nároky na tato pracoviště se zvyšují. Židle Neon kombinují ergonomické a funkční vlastnosti tak, aby splňovaly požadavky moderních průmyslových pracovišť.

Se svým tvarem a konstrukcí jsou židle Neon shodné s řadou ErgoPlus. Oproti nim poskytují výměnné čalounění a ohebný pásek pro ochranu židle a jejího okolí. Kromě rozdělení na běžnou a ESD (antistatickou) verzi nabízíme odlišné barevné horní čalounění.

Videa znázorňující funkce židlí Neon:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech